Soovi korral võin Teile pakkuda ka teisi loenguid.
Võimalikute loengute teemad
Lapse ootel. Raseda naise psühholoogilised omadused. Kuidas hoida abielusuhet ja valmistuda beebi sünniks?
Muutused peresuhetes seoses beebi sünniga. Kuidas säilitada abielusuhet pärast lapse sündi? Vanemate rollide valdamine: mina olen ema, sina oled isa.
Kas mees ja naine või ema ja isa? Kuidas rollid perekonnas jagunevad? Kuidas olla head vanemad? Kuidas olla õnnelikud abikaasad? Kuidas ületada perearengu kriise?
Mida teha tunnetega? Mõeldud lapsevanematele ja lasteaiaõpetajatele. Enda ja oma lapse mõistmine algab tunnete mõistmisest. Kuidas mõista tundeid ja neid juhtida?
Teismeline peres. Nooruki arengu iseärasused – kuidas nendega arvestada? Seksuaalsuse arendamine. Kuidas hoida lähedasi suhteid teismelisega?
Kuidas tulla toime laste kapriisidega? Loeng on mõeldud alla 6-aastaste laste vanematele. Lapse arengu tunnused. Kuidas mõista kapriise, jonnihoogusid ja agressiivsust ning kuidas nendega toime tulla? Paarisuhte mõju lapsele.
Täiskasvanute suhete mõju perekonnas lapsele. Miks lapsed tahavad näha oma vanemaid õnnelikena? Kuidas mõjutavad last täiskasvanute konfliktid perekonnas? Kui vanemad koos ei ela, mis siis?
Suhted emaga. Ema on meie esimene kokkupuude maailmaga ja tema mõju meile on tohutu. Vaatame, kuidas meie suhtest emaga tulevad sellised eluvaldkonnad nagu manifestatsioon, aga ka enesekindlus, emotsionaalne stabiilsus ja palju muud.
Suhted isaga. Teie suhted isaga võib oluliselt mõjutada teie suhteid rahaga ja teie tervist. Nagu emagi puhul, paneb suhtlemine isaga aluse paljudele eluhoiakutele ja käitumisviisidele.
Suhted vendade ja õdedega. Suhted õdede-vendadega, eriti konkurentsiolukorras, võivad oluliselt mõjutada meie elu erinevaid aspekte. Need suhted kujundavad meie arusaamu konkurentsist, isiklikest piiridest, usaldusest ja toetusest.
Suhted partneriga. 5 armastuskeelt. Teie suhted partneriga võivad oluliselt paraneda, kui kasutate 5 armastuskeele kontseptsiooni.
Aktiivne kuulamine kodus ja tööl. Aktiivne kuulamine kodus ja tööl aitab teil arendada tõhusaid suhtlemisoskusi, mis tugevdavad teie isiklikke ja tööalaseid suhteid. Õpite peamisi aktiivse kuulamise tehnikaid, nagu refleksioon, empaatia ja täpsustavad küsimused, ning õpite, kuidas neid erinevates olukordades rakendada. Need oskused aitavad teil paremini mõista vestluskaaslaste vajadusi ja tundeid, mis parandavad kodust õhkkonda ja suurendavad tööviljakust.
Tõhusad suhtlemisoskused kodus ja tööl. Tõhusad suhtlemisoskused kodus ja tööl annavad teile tööriistad edukate ja produktiivsete isiklike ja professionaalsete suhete loomiseks. Te valdate peamisi suhtlustehnikaid, sealhulgas aktiivset kuulamist, selget suhtlemist ja konfliktide tõhusat lahendamist. Need oskused aitavad parandada suhtlust, luua usaldust ja suurendada üldist rahulolu suhtlemisel nii kodus kui ka tööl.
Pereelu kriisid. Pereelukriisid aitavad teil mõista tüüpilisi etappe ja väljakutseid, millega pered oma arengu erinevatel etappidel kokku puutuvad. Saate teada perekriiside põhjustest ja ilmingutest, samuti strateegiatest nendest ülesaamiseks ja peresuhete tugevdamiseks. Need teadmised aitavad teil paremini valmistuda rasketeks perioodideks ja säilitada harmooniat teie peres.
Registreeruda konsultatsioonile või informatsiooni saada
Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.
Kontaktid
Telefoninumber: +372 5656 5479 E-post: kviktoria@mail.ru Vestervalli 11, Narva
Все фотографии, тексты и видеоматериалы принадлежат их владельцам и использованы для демонстрации. Пожалуйста, не используйте контент шаблона в коммерческих целях.